Restoran Danışmanlığı FacebookRestoran Danışmanlığı TwitterRestoran Danışmanlığı Instagram

Murat Bozok's Kitchen Hakkında

Murat Bozok's Kitchen, Türkiye'nin en kaliteli ve vizyonlu şeflerini yetiştirme iddiası ile kurulmuştur. Bünyesinde hem amatör hem de profesyonel aşçılık faaliyetlerinin yer alacağı Murat Bozok's Kitchen, butik yapısı ve Murat Bozok önderliğindeki kadrosu ile tüm katılımcıların arzu ettikleri hedeflerine ulaşmasında etkin rol üstlenecektir.

Murat Bozok’s Kitchen'da, profesyonel aşçılığa başvuranlar arasından sadece kabiliyetli, istekli ve hedefleri olan katılımcılar, yetenek değerlendirmesine tabi tutularak kabul edilecektirler.

Bir anlamda, tutku ve yeteneklerinin ön planda olacağı, yani ‘seçilmişlerin’ katılacağı bir faaliyet olacaktır.

Ayrıca başarı ile MBK Istanbul’u tamamlayan katılımcılar, iş ortaklarımızın yardımı ve desteği ile dünyanın en iyi Michelin yıldızlı restoranlarında çalışma imkanı bulacaklardır. Sponsor ve destekçilemizden aldığımız tüm kaynaklar, doğrudan aşçılık faaliyetlerimizde başarı gösterenlere yatırım olacaktır.

Kurumsal ve bireysel mutfakseverlere de, amatör aşçılık workshoplarımız ile kısa süre içerisinde arzu ettikleri gastronomi alanlarındaki amaçlarına ulaştırmayı, bu esnada keyifli ve kaliteli zaman geçirmelerini sağlamayı hedefliyoruz.